RNE1C102MDNASQPH
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNE1C102MDNASQPH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
Foi de date: RNE1C102MDNASQPH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNE1C102MDNASQPH
Număr parc RNE1C102MDNASQPH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62257 pcs Fișa cu date RNE1C102MDNASQPH.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie FPCAP, RNE
Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17725-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm
descriere detaliata 1000µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF