RL80J471MDNASQ
NichiconNichicon
RL80J471MDNASQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RL80J471MDNASQ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.RL80J471MDNASQ.pdf2.RL80J471MDNASQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RL80J471MDNASQ
Număr parc RL80J471MDNASQ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 117534 pcs Fișa cu date 1.RL80J471MDNASQ.pdf2.RL80J471MDNASQ.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16579
RL80J471MDNASQ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 mOhm
descriere detaliata 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF