QYX2A562JTP
NichiconNichicon
QYX2A562JTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX2A562JTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 5600PF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: 1.QYX2A562JTP.pdf2.QYX2A562JTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QYX2A562JTP
Număr parc QYX2A562JTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 5600PF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 283919 pcs Fișa cu date 1.QYX2A562JTP.pdf2.QYX2A562JTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.110" W (6.00mm x 2.80mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3485
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 5600pF Film Capacitor 100V Polyester Radial capacitanță 5600pF