QYX1H822KTP
NichiconNichicon
QYX1H822KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX1H822KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 8200PF 10% 50VDC RADIAL
Foi de date: 1.QYX1H822KTP.pdf2.QYX1H822KTP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile QYX1H822KTP
Număr parc QYX1H822KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 8200PF 10% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 160131 pcs Fișa cu date 1.QYX1H822KTP.pdf2.QYX1H822KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3388
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 8200pF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 8200pF