QYX1H473KTP
NichiconNichicon
QYX1H473KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX1H473KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 10% 50VDC RAD
Foi de date: 1.QYX1H473KTP.pdf2.QYX1H473KTP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile QYX1H473KTP
Număr parc QYX1H473KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.047UF 10% 50VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203178 pcs Fișa cu date 1.QYX1H473KTP.pdf2.QYX1H473KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3397
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 0.047µF