QYX1H224KTP
NichiconNichicon
QYX1H224KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX1H224KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC RADIAL
Foi de date: 1.QYX1H224KTP.pdf2.QYX1H224KTP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile QYX1H224KTP
Număr parc QYX1H224KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116712 pcs Fișa cu date 1.QYX1H224KTP.pdf2.QYX1H224KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.256" W (11.00mm x 6.50mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3405
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 0.22µF