QYS1H224KTP
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYS1H224KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC RADIAL
Foi de date: QYS1H224KTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QYS1H224KTP
Număr parc QYS1H224KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 436552 pcs Fișa cu date QYS1H224KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.413" L x 0.256" W (10.50mm x 6.50mm) Serie YS
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose