QXT2J103KRPT
NichiconNichicon
QXT2J103KRPT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXT2J103KRPT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXT2J103KRPT.pdf2.QXT2J103KRPT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXT2J103KRPT
Număr parc QXT2J103KRPT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76858 pcs Fișa cu date 1.QXT2J103KRPT.pdf2.QXT2J103KRPT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 300V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.748" L x 0.268" W (19.00mm x 6.80mm) Serie QXT
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3601
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.622" (15.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 10000pF