QXP2K474KRP7FX
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXP2K474KRP7FX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 800VDC RAD
Foi de date: 1.QXP2K474KRP7FX.pdf2.QXP2K474KRP7FX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXP2K474KRP7FX
Număr parc QXP2K474KRP7FX Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 800VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 48375 pcs Fișa cu date 1.QXP2K474KRP7FX.pdf2.QXP2K474KRP7FX.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.539" W (31.50mm x 13.70mm) Serie QXP
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Înălțime - așezată (Max) 1.169" (29.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.47µF