QXP2J334KRP7FT
Prezentarea produsului
Număr parc: QXP2J334KRP7FT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXP2J334KRP7FT.pdf2.QXP2J334KRP7FT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXP2J334KRP7FT
Număr parc QXP2J334KRP7FT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 79670 pcs Fișa cu date 1.QXP2J334KRP7FT.pdf2.QXP2J334KRP7FT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.421" W (26.50mm x 10.70mm) Serie QXP
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.988" (25.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.33µF