QXP2J224JRP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXP2J224JRP7FT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXP2J224JRP7FT.pdf2.QXP2J224JRP7FT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXP2J224JRP7FT
Număr parc QXP2J224JRP7FT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 69770 pcs Fișa cu date 1.QXP2J224JRP7FT.pdf2.QXP2J224JRP7FT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.354" W (26.50mm x 9.00mm) Serie QXP
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.917" (23.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.22µF