QXP2G154JRPT
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXP2G154JRPT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: 1.QXP2G154JRPT.pdf2.QXP2G154JRPT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXP2G154JRPT
Număr parc QXP2G154JRPT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 103789 pcs Fișa cu date 1.QXP2G154JRPT.pdf2.QXP2G154JRPT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.827" L x 0.339" W (21.00mm x 8.60mm) Serie QXP
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.622" (15.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.15µF