QXL2E334KTP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXL2E334KTP7FT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 10% - RAD
Foi de date: 1.QXL2E334KTP7FT.pdf2.QXL2E334KTP7FT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXL2E334KTP7FT
Număr parc QXL2E334KTP7FT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.33UF 10% - RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 96688 pcs Fișa cu date 1.QXL2E334KTP7FT.pdf2.QXL2E334KTP7FT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.004" L x 0.311" W (25.50mm x 7.90mm) Serie QXL
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.854" (21.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.33µF