QXK2J224KTP
NichiconNichicon
QXK2J224KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2J224KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2J224KTP.pdf2.QXK2J224KTP.pdf3.QXK2J224KTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2J224KTP
Număr parc QXK2J224KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77731 pcs Fișa cu date 1.QXK2J224KTP.pdf2.QXK2J224KTP.pdf3.QXK2J224KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.378" W (18.50mm x 9.60mm) Serie QXK
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3551
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.642" (16.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.22µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QXK2J224JTPTZH
QXK2J224JTPTZH
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 75775 pcs
Descarca: QXK2J224JTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J223KTPTZH
QXK2J223KTPTZH
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
In stoc: 112425 pcs
Descarca: QXK2J223KTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J224KTPTZH
QXK2J224KTPTZH
Descriere: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Descarca: QXK2J224KTPTZH.pdf
QXK2J224KTP7FM
QXK2J224KTP7FM