QXK2J105KTP7FX
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2J105KTP7FX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2J105KTP7FX.pdf2.QXK2J105KTP7FX.pdf3.QXK2J105KTP7FX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2J105KTP7FX
Număr parc QXK2J105KTP7FX Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 1UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.201" L x 0.472" W (30.50mm x 12.00mm) Serie QXK
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1µF