QXK2J104JTP7ZHFP
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2J104JTP7ZHFP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2J104JTP7ZHFP.pdf2.QXK2J104JTP7ZHFP.pdf3.QXK2J104JTP7ZHFP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2J104JTP7ZHFP
Număr parc QXK2J104JTP7ZHFP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.807" L x 0.307" W (20.50mm x 7.80mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.772" (19.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.1µF