QXK2G334JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2G334JTPTZH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2G334JTPTZH.pdf2.QXK2G334JTPTZH.pdf3.QXK2G334JTPTZH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2G334JTPTZH
Număr parc QXK2G334JTPTZH Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.807" L x 0.339" W (20.50mm x 8.60mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.642" (16.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.33µF