QXK2G225KTP7FX
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2G225KTP7FX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2G225KTP7FX.pdf2.QXK2G225KTP7FX.pdf3.QXK2G225KTP7FX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2G225KTP7FX
Număr parc QXK2G225KTP7FX Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.201" L x 0.453" W (30.50mm x 11.50mm) Serie QXK
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Înălțime - așezată (Max) 1.004" (25.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 2.2µF