PLV2A100MDL1
NichiconNichicon
PLV2A100MDL1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLV2A100MDL1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V T/H
Foi de date: 1.PLV2A100MDL1.pdf2.PLV2A100MDL1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLV2A100MDL1
Număr parc PLV2A100MDL1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29156 pcs Fișa cu date 1.PLV2A100MDL1.pdf2.PLV2A100MDL1.pdf
Tensiune - evaluat 100V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie PLV
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-14192
PLV2A100MDL1-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 42 mOhm descriere detaliata 10µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 42 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose