PLS1A271MDO1TD
NichiconNichicon
PLS1A271MDO1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLS1A271MDO1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Foi de date: 1.PLS1A271MDO1TD.pdf2.PLS1A271MDO1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLS1A271MDO1TD
Număr parc PLS1A271MDO1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 171784 pcs Fișa cu date 1.PLS1A271MDO1TD.pdf2.PLS1A271MDO1TD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie PLS
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-14165-2
493-14165-2-ND
PLS1A271MDO1TD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 mOhm descriere detaliata 270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose