PLS0G561MCO6
NichiconNichicon
PLS0G561MCO6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLS0G561MCO6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Foi de date: 1.PLS0G561MCO6.pdf2.PLS0G561MCO6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLS0G561MCO6
Număr parc PLS0G561MCO6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120805 pcs Fișa cu date 1.PLS0G561MCO6.pdf2.PLS0G561MCO6.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie PLS
Ripple Current @ High Frequency 5.2A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm
descriere detaliata 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 560µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PLS0G271MCO8TD
PLS0G271MCO8TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V T/H
In stoc: 213500 pcs
Descarca: PLS0G271MCO8TD.pdf
RFQ
PLS0J331MDL4TD
PLS0J331MDL4TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
In stoc: 67823 pcs
Descarca: PLS0J331MDL4TD.pdf
RFQ
PLS0G561MCO6TD
PLS0G561MCO6TD
Descriere: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H