PLE0E561MCO1TD
NichiconNichicon
PLE0E561MCO1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLE0E561MCO1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Foi de date: 1.PLE0E561MCO1TD.pdf2.PLE0E561MCO1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLE0E561MCO1TD
Număr parc PLE0E561MCO1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140330 pcs Fișa cu date 1.PLE0E561MCO1TD.pdf2.PLE0E561MCO1TD.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie PLE
Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-14067-2
493-14067-2-ND
PLE0E561MCO1TD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm descriere detaliata 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 560µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PLE0E102MDO1TD
PLE0E102MDO1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
In stoc: 109160 pcs
Descarca: PLE0E102MDO1TD.pdf
RFQ
PLE08-0
PLE08-0
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE