PCK0E122MCO1GS
NichiconNichicon
PCK0E122MCO1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCK0E122MCO1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 1200UF 2.5V SMD
Foi de date: 1.PCK0E122MCO1GS.pdf2.PCK0E122MCO1GS.pdf3.PCK0E122MCO1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCK0E122MCO1GS
Număr parc PCK0E122MCO1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 1200UF 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie PCK
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-3988-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 mOhm descriere detaliata 1200µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1200µF Aplicații General Purpose