PCJ0G122MCL1GS
NichiconNichicon
PCJ0G122MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCJ0G122MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V SMD
Foi de date: 1.PCJ0G122MCL1GS.pdf2.PCJ0G122MCL1GS.pdf3.PCJ0G122MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCJ0G122MCL1GS
Număr parc PCJ0G122MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie PCJ
Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-3034-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 mOhm descriere detaliata 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1200µF Aplicații General Purpose