LQR2W392MSEJ
NichiconNichicon
LQR2W392MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2W392MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LQR2W392MSEJ.pdf2.LQR2W392MSEJ.pdf3.LQR2W392MSEJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2W392MSEJ
Număr parc LQR2W392MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1130 pcs Fișa cu date 1.LQR2W392MSEJ.pdf2.LQR2W392MSEJ.pdf3.LQR2W392MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 13.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.04A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9347
LQR2W392MSEJ-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 3.661" (93.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 3900µF