LQR2V272MSEG
NichiconNichicon
LQR2V272MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2V272MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LQR2V272MSEG.pdf2.LQR2V272MSEG.pdf3.LQR2V272MSEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2V272MSEG
Număr parc LQR2V272MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2467 pcs Fișa cu date 1.LQR2V272MSEG.pdf2.LQR2V272MSEG.pdf3.LQR2V272MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 10.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.84A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9296
LQR2V272MSEG-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 2700µF