LQR2V103MSEJ
NichiconNichicon
LQR2V103MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2V103MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LQR2V103MSEJ.pdf2.LQR2V103MSEJ.pdf3.LQR2V103MSEJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 948 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2V103MSEJ
Număr parc LQR2V103MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 948 pcs Fișa cu date 1.LQR2V103MSEJ.pdf2.LQR2V103MSEJ.pdf3.LQR2V103MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 30.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.28A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9311
LQR2V103MSEJ-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF