LQR2G392MSEG
NichiconNichicon
LQR2G392MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2G392MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LQR2G392MSEG.pdf2.LQR2G392MSEG.pdf3.LQR2G392MSEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2G392MSEG
Număr parc LQR2G392MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1117 pcs Fișa cu date 1.LQR2G392MSEG.pdf2.LQR2G392MSEG.pdf3.LQR2G392MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.4A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9321
LQR2G392MSEG-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 3900µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LQR2G392MSEGBN
LQR2G392MSEGBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW