LNY2W103MSEH
NichiconNichicon
LNY2W103MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNY2W103MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNY2W103MSEH.pdf2.LNY2W103MSEH.pdf3.LNY2W103MSEH.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 575 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNY2W103MSEH
Număr parc LNY2W103MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 575 pcs Fișa cu date 1.LNY2W103MSEH.pdf2.LNY2W103MSEH.pdf3.LNY2W103MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNY Ripple Current @ Low Frequency 23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9287
LNY2W103MSEH-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 8.268" (210.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNY2W103MSEHBB
LNY2W103MSEHBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
In stoc: 553 pcs
Descarca: LNY2W103MSEHBB.pdf
RFQ
LNY2W103MSEHBN
LNY2W103MSEHBN
Producători: Nichicon