LNY2V153MSEH
NichiconNichicon
LNY2V153MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNY2V153MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNY2V153MSEH.pdf2.LNY2V153MSEH.pdf3.LNY2V153MSEH.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 648 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNY2V153MSEH
Număr parc LNY2V153MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 648 pcs Fișa cu date 1.LNY2V153MSEH.pdf2.LNY2V153MSEH.pdf3.LNY2V153MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNY Ripple Current @ Low Frequency 28A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39.2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9232
LNY2V153MSEH-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 7.480" (190.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 15000µF