LNX2J272MSEJ
NichiconNichicon
LNX2J272MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2J272MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 630V SCREW
Foi de date: 1.LNX2J272MSEJ.pdf2.LNX2J272MSEJ.pdf3.LNX2J272MSEJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 471 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2J272MSEJ
Număr parc LNX2J272MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 630V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 471 pcs Fișa cu date 1.LNX2J272MSEJ.pdf2.LNX2J272MSEJ.pdf3.LNX2J272MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 12.6A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 493-9205
LNX2J272MSEJ-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 6.024" (153.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2700µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2700µF Aplicații General Purpose