LNX2J152MSEH
NichiconNichicon
LNX2J152MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2J152MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW
Foi de date: 1.LNX2J152MSEH.pdf2.LNX2J152MSEH.pdf3.LNX2J152MSEH.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 961 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 961 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2J152MSEH
Număr parc LNX2J152MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 961 pcs Fișa cu date 1.LNX2J152MSEH.pdf2.LNX2J152MSEH.pdf3.LNX2J152MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 8.1A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 493-9202
LNX2J152MSEH-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1500µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNX2J182MSEH
LNX2J182MSEH
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1800UF 20% 630V SCREW
In stoc: 746 pcs
Descarca: LNX2J182MSEH.pdf
RFQ
LNX2J152MSEHBN
LNX2J152MSEHBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW