LNX2G223MSEK
NichiconNichicon
LNX2G223MSEK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2G223MSEK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNX2G223MSEK.pdf2.LNX2G223MSEK.pdf3.LNX2G223MSEK.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 297 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2G223MSEK
Număr parc LNX2G223MSEK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 297 pcs Fișa cu date 1.LNX2G223MSEK.pdf2.LNX2G223MSEK.pdf3.LNX2G223MSEK.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.937" Dia (100.00mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 44.7A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 493-9148
LNX2G223MSEK-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.634" (41.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 10.000" (254.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
capacitanță 22000µF Aplicații General Purpose