LNU2W562MSEH
NichiconNichicon
LNU2W562MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNU2W562MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNU2W562MSEH.pdf2.LNU2W562MSEH.pdf3.LNU2W562MSEH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNU2W562MSEH
Număr parc LNU2W562MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1013 pcs Fișa cu date 1.LNU2W562MSEH.pdf2.LNU2W562MSEH.pdf3.LNU2W562MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNU Ripple Current @ Low Frequency 20.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-13818
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 5600µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNU2W472MSEGBN
LNU2W472MSEGBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
In stoc: 1032 pcs
Descarca: LNU2W472MSEGBN.pdf
RFQ
LNU2W562MSEHBN
LNU2W562MSEHBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW