LNU2H222MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNU2H222MTEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Foi de date: 1.LNU2H222MTEG.pdf2.LNU2H222MTEG.pdf3.LNU2H222MTEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNU2H222MTEG
Număr parc LNU2H222MTEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1281 pcs Fișa cu date 1.LNU2H222MTEG.pdf2.LNU2H222MTEG.pdf3.LNU2H222MTEG.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNU Ripple Current @ Low Frequency 8.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm)
Înălțime - așezată (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF