LNU2G682MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNU2G682MSEHBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNU2G682MSEHBB.pdf2.LNU2G682MSEHBB.pdf3.LNU2G682MSEHBB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNU2G682MSEHBB
Număr parc LNU2G682MSEHBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNU Ripple Current @ Low Frequency 19.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.3A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 5.039" (128.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 6800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNU2G682MSEH
LNU2G682MSEH
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW