LNU2G332MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNU2G332MTEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNU2G332MTEG.pdf2.LNU2G332MTEG.pdf3.LNU2G332MTEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNU2G332MTEG
Număr parc LNU2G332MTEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1462 pcs Fișa cu date 1.LNU2G332MTEG.pdf2.LNU2G332MTEG.pdf3.LNU2G332MTEG.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNU Ripple Current @ Low Frequency 13.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.04A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm)
Înălțime - așezată (Max) 3.858" (98.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 3300µF