LNT2V822MSEHBN
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2V822MSEHBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNT2V822MSEHBN.pdf2.LNT2V822MSEHBN.pdf3.LNT2V822MSEHBN.pdf
Starea stocului 646 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2V822MSEHBN
Număr parc LNT2V822MSEHBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 646 pcs Fișa cu date 1.LNT2V822MSEHBN.pdf2.LNT2V822MSEHBN.pdf3.LNT2V822MSEHBN.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 30.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.42A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 8200µF