LNT2V153MSEJBN
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2V153MSEJBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNT2V153MSEJBN.pdf2.LNT2V153MSEJBN.pdf3.LNT2V153MSEJBN.pdf
Starea stocului 430 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2V153MSEJBN
Număr parc LNT2V153MSEJBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 430 pcs Fișa cu date 1.LNT2V153MSEJBN.pdf2.LNT2V153MSEJBN.pdf3.LNT2V153MSEJBN.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 42.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60.06A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 15000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNT2V153MSEJ
LNT2V153MSEJ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW