LNT2G123MSEJ
NichiconNichicon
LNT2G123MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2G123MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNT2G123MSEJ.pdf2.LNT2G123MSEJ.pdf3.LNT2G123MSEJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 380 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 380 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2G123MSEJ
Număr parc LNT2G123MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 380 pcs Fișa cu date 1.LNT2G123MSEJ.pdf2.LNT2G123MSEJ.pdf3.LNT2G123MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 38.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53.62A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9059
LNT2G123MSEJ-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 12000µF