LNT1V683MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT1V683MSEB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68000UF 20% 35V SCREW
Foi de date: 1.LNT1V683MSEB.pdf2.LNT1V683MSEB.pdf3.LNT1V683MSEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT1V683MSEB
Număr parc LNT1V683MSEB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68000UF 20% 35V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2392 pcs Fișa cu date 1.LNT1V683MSEB.pdf2.LNT1V683MSEB.pdf3.LNT1V683MSEB.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 12.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.45A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 68000µF