LNT1K104MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT1K104MSEB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW
Foi de date: 1.LNT1K104MSEB.pdf2.LNT1K104MSEB.pdf3.LNT1K104MSEB.pdf
Starea stocului 649 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT1K104MSEB
Număr parc LNT1K104MSEB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 649 pcs Fișa cu date 1.LNT1K104MSEB.pdf2.LNT1K104MSEB.pdf3.LNT1K104MSEB.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 18.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 100000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNT1K104MSEN
LNT1K104MSEN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW
In stoc: 624 pcs
Descarca: LNT1K104MSEN.pdf
RFQ
LNT1K154MSE
LNT1K154MSE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW
In stoc: 456 pcs
Descarca: LNT1K154MSE.pdf
RFQ
LNT1K104MSE
LNT1K104MSE