LNT1J154MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT1J154MSEB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
Foi de date: 1.LNT1J154MSEB.pdf2.LNT1J154MSEB.pdf3.LNT1J154MSEB.pdf
Starea stocului 759 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT1J154MSEB
Număr parc LNT1J154MSEB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 759 pcs Fișa cu date 1.LNT1J154MSEB.pdf2.LNT1J154MSEB.pdf3.LNT1J154MSEB.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 150000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 150000µF