LNT1H333MSE
NichiconNichicon
LNT1H333MSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT1H333MSE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Foi de date: 1.LNT1H333MSE.pdf2.LNT1H333MSE.pdf3.LNT1H333MSE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT1H333MSE
Număr parc LNT1H333MSE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2761 pcs Fișa cu date 1.LNT1H333MSE.pdf2.LNT1H333MSE.pdf3.LNT1H333MSE.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-8949
LNT1H333MSE-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 33000µF