LNT1E473MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT1E473MSEB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Foi de date: 1.LNT1E473MSEB.pdf2.LNT1E473MSEB.pdf3.LNT1E473MSEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT1E473MSEB
Număr parc LNT1E473MSEB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4252 pcs Fișa cu date 1.LNT1E473MSEB.pdf2.LNT1E473MSEB.pdf3.LNT1E473MSEB.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 8.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.45A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 47000µF