LNR2E153MSE
NichiconNichicon
LNR2E153MSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR2E153MSE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Foi de date: LNR2E153MSE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 983 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 983 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR2E153MSE
Număr parc LNR2E153MSE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 983 pcs Fișa cu date LNR2E153MSE.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 16.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.68A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-7725
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 15000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNR2E103MSEN
LNR2E103MSEN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
In stoc: 1250 pcs
Descarca: LNR2E103MSEN.pdf
RFQ
LNR2E153MSEB
LNR2E153MSEB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW