LNR2D223MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR2D223MSEB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Foi de date: LNR2D223MSEB.pdf
Starea stocului 991 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR2D223MSEB
Număr parc LNR2D223MSEB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 991 pcs Fișa cu date LNR2D223MSEB.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 15.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.08A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Înălțime - așezată (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 22000µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNR2D332MSE
LNR2D332MSE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
In stoc: 3849 pcs
Descarca: LNR2D332MSE.pdf
RFQ
LNR2D333MSEB
LNR2D333MSEB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
In stoc: 758 pcs
Descarca: LNR2D333MSEB.pdf
RFQ
LNR2D223MSE
LNR2D223MSE
Descriere: CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW