LNR2C332MSE
NichiconNichicon
LNR2C332MSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR2C332MSE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
Foi de date: LNR2C332MSE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR2C332MSE
Număr parc LNR2C332MSE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5264 pcs Fișa cu date LNR2C332MSE.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 4.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.64A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-7690
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.500" (12.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 3300µF