LNR2C104MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR2C104MSEN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100000UF 20% 160V SCREW
Foi de date: LNR2C104MSEN.pdf
Starea stocului 326 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 326 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR2C104MSEN
Număr parc LNR2C104MSEN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100000UF 20% 160V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 326 pcs Fișa cu date LNR2C104MSEN.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.937" Dia (100.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 24.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.28A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.634" (41.50mm) Înălțime - așezată (Max) 9.961" (253.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 100000µF Aplicații General Purpose