LNR2A104MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR2A104MSEB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Foi de date: LNR2A104MSEB.pdf
Starea stocului 575 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR2A104MSEB
Număr parc LNR2A104MSEB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 575 pcs Fișa cu date LNR2A104MSEB.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 22.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.415A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Înălțime - așezată (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 100000µF Aplicații General Purpose